In Blog

W wypożyczalni sprzętu budowlanego można zaopatrzyć się w różnego rodzaju urządzenia do prowadzenia prac budowlanych i remontowych. Niektóre z nich są zupełnie bezużyteczne bez akcesoriów, a inne zyskują dzięki nim nowe funkcje. Jakie akcesoria do narzędzi można znaleźć w wypożyczalni sprzętu budowlanego?

TARCZE I WIERTŁA

Sama szlifierka kątowa nie wystarczy do przecięcia żadnego elementu – potrzebna jest jeszcze właściwa tarcza. Sytuacja wygląda podobnie, jeśli chodzi o wiertarkę, która bez odpowiednich wierteł nie nadaje się do użytku. Mając to na uwadze, wypożyczalnie sprzętu budowlanego oferują klientom nie tylko narzędzia, ale również niezbędne do ich działania akcesoria, takie jak wspomniane tarcze i wiertła. O ile w przypadku narzędzi klient płaci za każdą dobę wynajmu, tak w przypadku akcesoriów jednostką rozliczeniową jest milimetr zużycia.

AKCESORIA DO MŁOTÓW UDAROWYCH

Za pomocą młotów udarowych można prowadzić kłucie i prace wyburzeniowe w murze, betonie, kamieniu, cegle i innych materiałach, odnawiać fugi, usuwać elementy zbrojeniowe, jak również skuwać płytki, tynki czy posadzki. Najpierw trzeba jednak zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria w postaci łopatek, szpiców i przecinaków. Dobór właściwego osprzętu sprawi, że praca będzie bezpieczniejsza i efektywniejsza. Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju łopatki, szpice i przecinaki do młotów elektrycznych i pneumatycznych.

AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE

Na placach budowy nie zawsze jest łatwy dostęp do energii elektrycznej. Rozwiązaniem tego problemu jest agregat prądotwórczy, który zapewnia całkowitą niezależność od innych źródeł prądu elektrycznego. Będzie wystarczający do zasilenia podstawowych urządzeń na placu budowy. Jeśli prace prowadzone są na grząskim i nierównym podłożu, warto zdecydować się na model o dużych i szerokich kołach. W naszej wypożyczalni znajdziesz agregaty prądotwórcze zasilane benzyną i olejem napędowym o mocy od 5 do 500 kVA.

To oczywiście nie wszystkie akcesoria, które można znaleźć w wypożyczalni sprzętu budowlanego. Warto wspomnieć jeszcze o przedłużaczach, filtrach do odkurzaczy przemysłowych, gumach do zagęszczarek, zamiatarkach do miniładowarek czy wężach odpływowych oraz pneumatycznych. Każda wypożyczalnia ma inny asortyment, więc najlepiej sięgnąć po telefon i dowiedzieć się, która z nich może zaproponować Ci to, czego potrzebujesz.

Recent Posts
verentverent