Rusztowania aluminiowe są podstawowym wyposażeniem ekip budowlanych. Podobnie, jak ma to miejsce w przypadku drabin aluminiowych, przemawia za nimi niska waga oraz łatwość przemieszczania. Do zalet rusztowań aluminiowych należy zaliczyć także łatwy montaż, który nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Nowoczesne rusztowania aluminiowe zapewniają bezpieczną pracę na wysokości.

Zastosowanie rusztowań aluminiowych

Rusztowania aluminiowe doskonale sprawdzają się podczas prac remontowych, budowlanych i konserwacyjnych. Są trwałe, wytrzymałe i odporne na korozje, dlatego mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, na utwardzonej powierzchni. Dzięki kołom z hamulcami w łatwy sposób można je przemieścić z miejsca na miejsce bez konieczności demontażu. Rusztowania aluminiowe znajdują zastosowanie m.in. podczas prac na halach, w magazynach, biurowcach oraz innych obiektach budowlanych.

W naszej ofercie znają Państwo rusztowania aluminiowe na wynajem. W ofercie mamy rusztowania wąskie, o szerokości roboczej 0,65m oraz rusztowania aluminiowe szerokie o powierzchni roboczej do 1,35m i wysokości do 12m. Zapewniamy transport na miejsce wskazane przez klienta, montaż i demontaż. Koszt transportu, montażu i demontażu ustalany jest indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące rusztowań aluminiowych i omówimy szczegóły współpracy. Gwarantujemy wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne oraz firmy z Łodzi, Warszawy i okolic.