Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Rusztowania

Konstrukcje bez granic.

Dostarczamy szereg zróżnicowanych rozwiązań konstrukcyjnych.

To stabilne, bezpieczne i w pełni profesjonalne rozwiązania, które spełnią oczekiwania każdego specjalisty prac na wysokościach – zarówno tych mniejszych, wymagających użycia drabiny, jak i znacznie bardziej wymagających, przy których konieczne jest zastosowanie solidnej platformy.

Świetna znajomość potrzeb naszych klientów, pełen profesjonalizm, doświadczenie w branży, a także odwaga w stosowaniu nietypowych rozwiązań – to tylko kilka powodów, aby rozpocząć z nami współpracę. 

Profesjonalizm

Niezbędna wiedza i szereg profesjonalnych narzędzi pomagają nam właściwie oszacować parametry rusztowania i dobrać optymalne rozwiązanie konstrukcyjne.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze konstrukcje posiadają niezbędne certyfikaty i znaki bezpieczeństwa. A stabilne konstrukcje rusztowań są przyjazna dla osób pracujących na wysokościach.

Elastyczność

W naszej ofercie posiadamy szereg zróżnicowanych rozwiązań konstrukcyjnych, co pozwala dopasować rusztowania do każdego typu potrzeb i wymagań.

Gwarancja jakości

Oferujemy znakomitej jakości produkty, renomowanych i sprawdzonych producentów

Własny transport

Precyzja i fachowe pomiary

Montaż i demontaż

Przeglądy techniczne

Projektowanie rusztowań

Nie wiesz jakie rusztowanie będzie dla Ciebie najlepsze?

Zamów rozmowę →

Rusztowania. Charakterystyka i zastosowanie

Rusztowanie elewacyjne

Tymczasowa konstrukcja montowana na zewnątrz budynków w celu prac remontowych, konserwacyjnych, malarskich lub montażowych. Rusztowania elewacyjne tworzą bezpieczną i stabilna konstrukcje.

Rusztowania fasadowe

Konstrukcje o bardzo zróżnicowanej wysokości i formie. Idealne do prowadzenia prac budowlanych, remontowych i instalacyjnych na fasadach i elewacjach budynków. Odznaczają się doskonałą stabilnością i odpornością na duże obciążenia.

Rusztowania ramowe

Systemowe rozwiązanie, które wyróżnia się szybkością i łatwością montażu oraz wyjątkową stabilnością. Doskonale sprawdzają się przy obiektach o prostych i pionowych fasadach.

Rusztowania modułowe

Jedne z najbardziej uniwersalnych konstrukcji systemowych. Dają możliwość zrealizowania nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych projektów.

Klatki schodowe

Praktyczne, funkcjonalne i tymczasowe piony komunikacyjne. Sprawdzą się w wielu miejscach, zarówno w wersji wolnostojącej, jak i umieszczonej przy rusztowaniach roboczych.

Platformy robocze

Niezwykle uniwersalne rusztowanie systemowe, które spełnia wszystkie wymagania budownictwa przemysłowego. Pozwala na dowolne dopasowanie do warunków budowy.

Rusztowania aluminiowe

Lekkie, mobilne i jednocześnie wytrzymałe. Doskonale sprawdzają się podczas robót wykonywanych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów.

Baza wiedzy. Rusztowania na najwyższym poziomie

Zawsze wtedy, kiedy mamy do wykonania prace na wysokości, a jego parametry będą spełniały wymagania dotyczące danej pracy takie jak wymiary rusztowania, wysokość oraz nośność.

Jest to doskonała alternatywa dla podnośników elektrycznych, znacznie tańsza oraz bardziej dostępną, ponieważ wynajem podnośników wymaga zwykle spełnienia całej listy niezbędnych procedur, często wiąże się z koniecznością wpłaty wysokiej kaucji.

Dostępne w Verent rusztowania aluminiowe dzielmy na szerokie 140 cm na 200 cm długości oraz wąskie 70 cm na 200 cm długości. Wysokość elementu ramy drabinowej to 200 cm możemy budować do 10 metrów wysokości. Podesty możemy dowolnie regulować tym samym wysokość robocza może być dopasowana do danej sytuacji. Należy pamiętać że całość konstrukcji będzie mieć minimum 2 m wysokości a tylko podest może być niżej usytułowany.
Oferowany system rusztowań aluminiowych przez Verent posiada nośność150 kg/m2
Tak, rusztowania dostępne w Verent posiadają kółka, dzięki którym w łatwy sposób może je przesuwać jedna osoba, oczywiście po utwardzonej powierzchni.
Tak, do każdego zrealizowanego zamówienia dołączamy dokumentacje DTR, która szczegółowo opisuję zasady bezpiecznego montażu zgodną z panującymi na rynku standardami.

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu - rusztowania
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania