WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO

VERENT oferuje wynajem sprzętu budowlanego do wszelkiego rodzaju prac budowlanych i remontowych. W asortymencie naszej wypożyczalni dostępny jest szeroki wybór maszyn i urządzeń budowlanych do najróżniejszych zastosowań, w tym specjalistycznych, co pozwala na realizację każdej inwestycji budowlanej. Proponujemy wynajem sprzętu budowlanego wyłącznie renomowanych producentów, takich jak WACKER NEUSON, KARCHER, MASTER, BOSCH, COMPAIR i wielu innych, dzięki czemu możemy zagwarantować jego wysoką jakość i niezawodność.

MASZYNY I URZĄDZENIA DO PRAC BUDOWLANYCH O KAŻDEJ SKALI I CHARAKTERZE

W naszej ofercie znajduje się wszystko, co konieczne, by przeprowadzić zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane prace budowlane. Dysponujemy dużym wyborem maszyn do robót ziemnych, proponując naszym Klientom wynajem minikoparek, miniładowarek, walców, zagęszczarek do gruntu i ubijaków. Posiadamy bogaty asortyment elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych, takich jak młoty, przecinarki, piły, szlifierki, wiertarki, wkrętarki, giętarki czy gilotyny. Nie zapomnieliśmy o agregatach prądotwórczych oraz sprężarkach powietrza, zapewniających zasilanie wyżej wymienionym narzędziom, jak również myjkach przemysłowych, które pozwalają utrzymać miejsce budowy w należytej czystości. Naszą ofertę uzupełnia duży wybór akcesoriów do sprzętu budowlanego, zarówno niezbędnych do jego prawidłowego działania, jak i pozwalających na rozszerzenie jego funkcjonalności.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą wynajmu sprzętu budowlanego w Warszawie i Łodzi. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z odpowiednim działem naszej firmy.

verent
AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE
verent
AKCESORIA
verent
BUŁAWY I WIBRATORY
verent
ELEKTRONARZĘDZIA
verent
FREZARKI
verent
GIĘTARKI I GILOTYNY
verent
LISTWY WIBRACYJNE
verent
MINIKOPARKI
verent
MINIŁADOWARKI I ŁADOWARKI
verent
Młoty do kucia – pneumatyczne, elektryczne i spalinowe
verent
MYJKI PRZEMYSŁOWE
verent
Odkurzacze przemysłowe
verent
OGRODZENIA
verent
Osuszacze powietrza
verent
OŚWIETLENIE
verent
PIŁY PRZECINARKI
verent
POJEMNIKI
verent
POMPY
verent
POZOSTAŁE
verent
SPRĘŻARKI POWIETRZA
verent
SPRZĘT OGRODNICZY
verent
SZLIFIERKI DO BETONU
verent
WALCE
verent
WIERTNICE
verent
WÓZKI TRANSPORTOWE
verent
Wynajem i sprzedaż nagrzewnic
verent
Wynajem zagęszczarek
verent
ZACIERACZKI