Oferujemy wynajem sprzętu budowlanego. W naszych wypożyczalniach w Łodzi i w Warszawie zaopatrzysz się w niezbędny sprzęt do prac instalacyjnych, wykończeniowych i budowlanych. Obsługujemy majsterkowiczów i profesjonalistów, osoby indywidualne i firmy. Każdy znajdzie w naszych oddziałach potrzebne narzędzia i maszyny. U nas wyposażysz się w elektronarzędzia i narzędzia pneumatyczne: młoty, przecinarki, piły, wiertarki, wkrętarki, giętarki czy gilotyny. Dostarczamy frezarki i szlifierki do betonu, wibratory i listwy wibracyjne, wiertnice oraz oświetlenie budowlane.

Dysponujemy dużym wyborem maszyn do robót ziemnych: proponujemy naszym Klientom minikoparki, miniładowarki, walce, zagęszczarki i ubijaki. Możesz też wypożyczyć podstawowe narzędzia ogrodnicze do utrzymania trawników i prac w drzewostanie. Ważną grupą wypożyczanego przez nas sprzętu są sprężarki powietrza i agregaty prądotwórcze w szerokim przedziale mocy. Dzięki nim możliwe jest użycie elektronarzędzi – również w tych miejscach, w których nie ma możliwości podłączenia się do sieci energetycznej. Po zakończeniu prac budowlanych możesz szybko posprzątać dzięki oferowanym przez nas profesjonalnym odkurzaczom budowlanym oraz myjkom ciśnieniowym na zimną i gorącą wodę.

Wypożyczalnie narzędzi oraz sprzętu budowlanego w Łodzi i w Warszawie

Nasze wypożyczalnie narzędzi i sprzętu budowlanego w Łodzi i w Warszawie oferują szeroki wybór maszyn i urządzeń renomowanych producentów, w tym Wacker Neuson, Karcher, Master, Bosch, Compair i wielu innych. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką niezawodność maszyn i najwyższą wydajność pracy.

Naszą ofertę uzupełnia duży wybór akcesoriów do sprzętu budowlanego – zarówno niezbędnych do jego prawidłowego działania, jak i pozwalających na rozszerzenie jego funkcjonalności.

verent
Agregaty prądotwórcze
verent
AKCESORIA
verent
BUŁAWY I WIBRATORY
verent
Elektronarzędzia budowlane
verent
FREZARKI
verent
GIĘTARKI I GILOTYNY
verent
LISTWY WIBRACYJNE
verent
MINIKOPARKI
verent
MINIŁADOWARKI I ŁADOWARKI
verent
Młoty wyburzeniowe
verent
Myjki ciśnieniowe i szorowarki
verent
Nagrzewnice budowlane
verent
Odkurzacze budowlane i przemysłowe
verent
OGRODZENIA
verent
Osuszacze budowlane i wentylatory
verent
OŚWIETLENIE
verent
PIŁY PRZECINARKI
verent
POJEMNIKI
verent
POMPY
verent
POZOSTAŁE
verent
SPRĘŻARKI POWIETRZA
verent
SPRZĘT OGRODNICZY
verent
SZLIFIERKI DO BETONU
verent
WALCE
verent
WIERTNICE
verent
WÓZKI TRANSPORTOWE
verent
ZACIERACZKI
verent
Zagęszczarki budowlane