0
Narzędzi i urządzeń budowlanych
0
Wysłanych maili
0
Odebranych telefonów
0
Spotkań z klientami

STARAMY SIĘ BARDZIEJ

Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz kompleksowe usługi w zakresie wynajmu, sprzedaży i serwisu maszyn budowlanych. Pomagamy naszym Klientom praktycznie we wszystkich aspektach związanych z wykonywaniem prac budowlanych. Dobieramy optymalne rozwiązania pod kątem technicznym i finansowym, a także przygotowujemy indywidualne wyceny i oferty dostaw. Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze i zawsze chętnie odpowiadamy na wszystkie zapytania.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a branża budowlana to horyzont nieograniczonych możliwości. Powstanie VERENT jest efektem wieloletnich doświadczeń, zdobytej wiedzy, kompetencji oraz co bardzo istotne, dzielenia wspólnych wartości. Dzięki działalności nieopartej o struktury korporacyjne jesteśmy w stanie działać szybciej i elastycznie reagować na potrzeby Klientów. Dbamy, aby ich satysfakcja wynikała z najwyższej jakości świadczonych usług oraz z trwałych relacji opartych na dialogu i zaufaniu.

verent

ZAUFANIE

Przedstawiamy rzeczywistość taką, jaka jest naprawdę, dotrzymujemy obietnic i traktujemy innych z szacunkiem

verent

JAKOŚĆ

Dokładnie realizujemy powierzone nam zadania, dotrzymujemy terminów, a swoją pracę wykonujemy z zaangażowaniem. Klient jest naszym szefem, jakość jest naszą pracą, a korzystna cena jest naszym celem.

verent

WZAJEMNOŚĆ

Budujemy relacje w oparciu o współpracę i szczerość. Wierzymy, że wzajemne korzyści to wspólne korzyści, które mogą przybierać różne formy.

JAK PRACUJEMY

Podejmując współpracę z VERENT możesz być pewien, że nie zostaniesz potraktowany szablonowo. Wszystkie prace budowlane – począwszy od tych małych, aż po te największe – charakteryzują się indywidualnymi cechami, dlatego też za nadrzędny cel postawiliśmy sobie dobieranie rozwiązań idealnie wpasowanych w aktualne potrzeby Klientów.

Zgodnie z wyznawanymi przez nas wartościami: Zaufanie, Jakość i Wzajemność oferujemy maszyny, które spełniają nie tylko nasze rygorystyczne kryteria, ale przede wszystkim kryteria naszych najbardziej wymagających Klientów. Sprzęt, który dostarczamy jest zawsze szczegółowo sprawdzany, dzięki czemu Klient ma pewność pracy tylko na najlepszych maszynach w swojej kategorii. A w przypadku pojawienia się awarii oferujemy profesjonalną obsługę serwisową, realizowaną natychmiast po jej zgłoszeniu.

NASZA OFERTA

Świadczymy najbardziej elastyczną i kompleksową ofertę wsparcia prac budowlanych, a nasze usługi to odpowiedź na indywidualne potrzeby wielu naszych Klientów. Oferujemy szeroką gamę maszyn i urządzeń zarówno do wielu klasycznych, jak i specjalistycznych zastosowań budowlanych. Wynajmujemy nie tylko renomowany sprzęt budowlany, ale świadczymy również wysokiej jakości usługi doradcze, serwisowe i transportowe. Ponadto zajmujemy się sprzedażą maszyn budowlanych z rynku wtórnego i pierwotnego.

WYNAJEM 

Szeroka gama maszyn i urządzeń do wielu zastosowań budowlanych.

USŁUGI

Świadczymy usługi sprzętem zmechanizowanym oraz transport HDS.

SERWIS

Zespół wykwalifikowanych inżynierów i mechaników.

RUSZTOWANIA

Oferujemy projektowanie, montaż oraz wynajem rusztowań.

verent

Spotkanie

Chcesz porozmawiać z nami bezpośrednio? Zachęcamy do umówienia się na spotkanie z jednym z naszych specjalistów.

verent

Odwiedź nasz oddział

ŁÓDŹ: uL. H. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź
WARSZAWA: ul. Pułkowa 43, 01-969 Warszawa
WARSZAWA RUSZTOWANIA: ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

DOŁĄCZ DO VERENT

Zapisz się do newsletter i bądź z nami na bieżąco

Imię i nazwisko
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Wpisz email
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane