Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Jak przetransportować kontener biurowy, magazynowy czy barak?

Jak przetransportować kontener biurowy, magazynowy czy barak?

Kontenery biurowe i magazynowe, a także baraki mają liczne zastosowanie. Sprawdzają się na placach budowy, są też doskonałym sposobem przechowywania czy też przewożenia licznych materiałów. Często zdarza się jednak, że same wymagają transportu, co może się wydawać problematyczne ze względu na ich gabaryty. Dowiedz się, jak je przetransportować.

Przewóz ponadgabarytowy jest dużym przedsięwzięciem, które najczęściej jest realizowane za pomocą transportu kolejowego, morskiego i drogowego. Wybór najlepszego sposobu zależy przede wszystkim od odległości, jaką ma pokonać ładunek, a także od jego wielkości. Jeśli istnieje taka możliwość, klienci dość często decydują się na transport samochodowy, jest on bowiem najtańszą alternatywą. Trzeba jednak wiedzieć, że zadanie to najlepiej powierzyć profesjonalnej firmie świadczącej usługi transportowe, będzie to bowiem gwarancja, że kontener czy barak zostaną właściwie zabezpieczone i dotrą do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie.

Usługi transportowe związane z przewozem ponadgabarytowym realizowane są za pomocą samochodów HDS. Skrót ten oznacza hydrauliczny dźwig samochodowy. Są to zatem auta, które zostały wyposażone w specjalne żurawie przeładunkowe. Dzięki temu możliwe jest podniesienie dużego ładunku i bezproblemowe osadzenie go na samochodzie. Pojazdy ciężarowe z systemem HDS mają wszechstronne zastosowanie zarówno w transporcie, jak i budownictwie. Dzięki nim można w łatwy i bezpieczny sposób przewieźć materiały budowlane, konstrukcje stalowe czy drewniane, szalunki, rusztowania, jak również wspomniane wcześniej kontenery magazynowe i biurowe oraz baraki.

W naszej firmie realizujemy transport HDS do 12 ton. Wieloletnie doświadczenie daje naszym klientom pewność, że kontenery magazynowe i biurowe, a także baraki dotrą do nich na czas i zostaną właściwie zabezpieczone, dzięki czemu nie ulegną przypadkowym uszkodzeniom.

  • All Posts
  • Blog
Jak frezować beton?

2024-01-22

Frezowanie betonu ma na celu usunięcie jego wierzchnich warstw oraz właściwe ukształtowanie powierzchni. Przeprowadza się je często w ramach przygotowania podłoża pod nową nawierzchnię. Proces ten wykonuje się przy użyciu specjalistycznych urządzeń – jednym z nich jest frezerka do betonu.

Usuwanie brudu bez szorowania – czy to możliwe?

2024-01-16

Wiele zabrudzeń, szczególnie tych tłustych, jest bardzo trudnych do usunięcia. Nawet mimo użycia detergentów i długiego szorowania może okazać się to wyczerpującym zadaniem. Tymczasem istnieją urządzenia, które pozwalają szybko i sprawnie pozbyć się takich zanieczyszczeń – są to myjki ciśnieniowe Kärcher.

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania