Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Kiedy warto zdecydować się na wynajem samochodu z HDS?

Kiedy warto zdecydować się na wynajem samochodu z HDS?

Samochody z HDS, czyli hydrauliczne dźwigi samochodowe, to samochody ciężarowe lub dostawcze wyposażone w żuraw. To pojazdy wykorzystywane przede wszystkim na placach budowy, ale nie tylko. W jakich sytuacjach warto skorzystać z usługi wynajmu samochodu z HDS?

Załadunek, transport i rozładunek towarów

Samochody z HDS wykorzystywane są najczęściej do załadunku, transportu i rozładunku różnego rodzaju towarów. Przy pomocy samochodów HDS można przewozić materiały budowlane, szalunki oraz konstrukcje stalowe i drewniane. Pokaźna długość hydraulicznych dźwigów samochodowych sprawia, że można za ich pomocą bezproblemowo transportować długie elementy, takie jak belki stalowe czy drewniane, bez konieczności ich cięcia, a jednocześnie ich rozładunek będzie znacznie ułatwiony.

Samochody z HDS charakteryzują się dużym udźwigiem, wynoszącym kilka ton, jak również ładownością nawet kilkunastu ton. Dzięki temu można na nich łatwo przewozić maszyny i urządzenia budowlane i drogowe, takie jak walce, koparki czy układarki asfaltu. Hydrauliczne dźwigi samochodowe nadają się też do przewożenia kontenerów biurowych i magazynowych czy baraków. Samochód HDS z zamontowanym chwytakiem może być użyty do załadunku i rozładunku drewna w tartakach.

Na wynajem samochodu z HDS mogą zdecydować się także klienci prywatni. Za pomocą tego pojazdu można bez problemu przetransportować studnię czy szambo betonowe na miejsce montażu. Hydrauliczne dźwigi samochodowe przydadzą się również po generalnym remoncie, jeśli na posesji pozostało dużo gruzu i innych odpadów. Dzięki nim można zarówno przenieść gruz do kontenerów, jak i przetransportować już załadowane kontenery na miejsce składowania odpadów.

Kopanie, prace na wysokości oraz w trudnym terenie

Dzięki możliwości montażu dodatkowego osprzętu samochód z HDS jest pojazdem znacznie bardziej uniwersalnym, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Dołączenie do ramienia hydraulicznego dźwigu samochodowego łyżki z zębami pozwoli ?przekształcić? go w koparkę. Niepotrzebna ziemia z wykopu będzie mogła być od razu załadowana na skrzynię ładunkową pojazdu. Samochód z HDS można wyposażyć również w podnośnik koszowy, co umożliwi naprawę oświetlenia, przycięcie gałęzi czy montaż banerów reklamowych. Istnieją także specjalne HDS-y terenowe, które zamiast kół mają gąsienice. Dzięki temu mogą z łatwością poruszać się po nieutwardzonym i nierównym terenie.

  • All Posts
  • Blog
Kryteria wyboru piły do pustaków

2024-05-29

Wybór odpowiedniej piły do pustaków to kluczowy element sukcesu w pracach budowlanych. Właściwe narzędzie pozwoli na precyzyjne cięcie materiałów, oszczędność czasu i wysiłku, a także zminimalizowanie ryzyka uszkodzeń. W poniższym artykule przedstawimy kryteria, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze piły do pustaków, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

Budowa i działanie minikoparek

2024-05-25

Budowa i działanie minikoparek to fascynujący temat dla każdego, kto interesuje się branżą budowlaną. Te niewielkie maszyny zdobywają coraz większą popularność dzięki swojej wszechstronności i efektywności. W tym artykule przyjrzymy się bliżej budowie minikoparek, ich zastosowaniu oraz korzyściom płynącym z ich użytkowania. Przekonaj się sam, dlaczego są tak chętnie wykorzystywane.

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania