Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Rozwijasz biznes i nie masz własnych narzędzi? Skorzystaj z usług wypożyczalni!

Rozwijasz biznes i nie masz własnych narzędzi? Skorzystaj z usług wypożyczalni!

Wiele osób ma ciekawy pomysł na biznes, jednak ze względu na brak odpowiednich środków finansowych nie jest w stanie przekuć swoich marzeń w rzeczywistość. Jeśli chciałbyś otworzyć firmę remontowo-budowlaną, ale nie masz wystarczających pieniędzy na potrzebne narzędzia oraz maszyny, możesz skorzystać z usług wypożyczalni sprzętu budowlanego. Dlaczego warto zdecydować się na taki krok?

Minimalizacja ryzyka

Zakup licznych narzędzi i maszyn, by móc w ogóle zacząć świadczyć usługi budowlane, remontowe czy wykończeniowe, jest dużym wydatkiem, na który mało kogo stać. Istnieją oczywiście takie opcje jak kredyt czy leasing, jednak są one obarczone dużym ryzykiem ? nawet najlepszy plan na rozwój firmy nie jest niestety gwarancją sukcesu, tymczasem bank czy leasingobiorca na pewno nie zapomną o należnych im pieniądzach. W celu minimalizacji ryzyka na początku działalności możesz zdecydować się na wynajem sprzętu budowlanego. W razie niepowodzenia nie będziesz musiał również szukać kupca na zakupione narzędzia i maszyny ? wystarczy, że oddasz je do wypożyczalni.

Wypożyczone może być lepsze niż używane

Innym sposobem na wejście w posiadanie potrzebnego sprzętu jest zakup narzędzi i maszyn używanych. Rozwiązanie to posiada jednak kilka wad. Przed zakupem używanego sprzętu musisz dokładnie sprawdzić, jaki jest stopień jego zużycia. Decydując się na skorzystanie z usług wypożyczalni, możesz mieć pewność, że otrzymujesz urządzenie w pełni sprawne. Nawet jeśli ulegnie ono niezawinionej przez Ciebie awarii, które się przecież zdarzają, naprawa sprzętu, a także jego serwisowanie i przeglądy leżą w gestii firmy wynajmującej. Z kolei jeśli kupisz narzędzie bądź maszynę używaną, za ich naprawę będziesz musiał dodatkowo zapłacić. Nawiązując współpracę z wypożyczalnią, masz również możliwość wynajmu urządzenia dopasowanego idealnie do aktualnie wykonywanego zadania.

Sposób na zaoferowanie klientom kolejnych usług

Wynajem narzędzi sprawdzi się także w sytuacji, gdy chcesz poszerzyć ofertę swojego przedsiębiorstwa, ale obawiasz się, że klienci nie będą zgłaszać zapotrzebowania na nowe usługi na tyle często, by zakup kosztownego sprzętu miał szansę zwrócić się w najbliższej przyszłości. W takiej sytuacji możesz zdecydować się właśnie na wypożyczenie potrzebnych narzędzi i maszyn. Jeśli nowa usługa będzie coraz częściej wybierana przez Twoich klientów, zakup maszyn na stałe nabierze sensu. Jeśli jednak okaże się, że daną usługę wykonujesz jedynie od czasu do czasu, lepszym rozwiązaniem będzie wynajem sprzętu w razie potrzeby. Zaoszczędzisz w ten sposób nie tylko pieniądze, ale również przestrzeń magazynową.

  • All Posts
  • Blog
Kryteria wyboru piły do pustaków

2024-05-29

Wybór odpowiedniej piły do pustaków to kluczowy element sukcesu w pracach budowlanych. Właściwe narzędzie pozwoli na precyzyjne cięcie materiałów, oszczędność czasu i wysiłku, a także zminimalizowanie ryzyka uszkodzeń. W poniższym artykule przedstawimy kryteria, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze piły do pustaków, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

Budowa i działanie minikoparek

2024-05-25

Budowa i działanie minikoparek to fascynujący temat dla każdego, kto interesuje się branżą budowlaną. Te niewielkie maszyny zdobywają coraz większą popularność dzięki swojej wszechstronności i efektywności. W tym artykule przyjrzymy się bliżej budowie minikoparek, ich zastosowaniu oraz korzyściom płynącym z ich użytkowania. Przekonaj się sam, dlaczego są tak chętnie wykorzystywane.

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania