Drabiny aluminiowe są obecnie najpopularniejszym rodzajem drabin. Znajdują zastosowanie w budownictwie, ale także podczas prac domowych. W naszej ofercie znajdują się drabiny jednoczęściowe i wieloczęściowe, przystawne oraz rozstawne o różnej długości. Oferujemy drabiny do prac domowych, ogrodowych oraz do zastosowań profesjonalnych.

Rodzaje drabin aluminiowych

Drabiny aluminiowe można podzielić na kilka rodzajów. Wyróżniamy:

  • drabiny aluminiowe jednostronne,
  • drabiny aluminiowe dwustronne,
  • drabiny aluminiowe przegubowe,
  • drabiny aluminiowe przystawne,
  • drabiny aluminiowe rozstawne,

Najpopularniejsza i najprostsza jest drabina jednostronna, jednak w przypadku prowadzenia prac na większych wysokościach, konieczne jest skorzystanie z bardziej zaawansowanych rozwiązań. Bezpieczne dotarcie do wysoko położonych miejsc umożliwiają drabiny kilkuelementowe oraz przystawne. Podczas prac na nierównym i niestabilnym podłożu lepiej sprawdzą się drabiny rozstawne. Bazując na wieloletnim doświadczeniu pomagamy w doborze najlepszej drabiny do danego rodzaju pracy.

Dlaczego warto wybrać drabinę aluminiową?

Aluminium to lekki wytrzymały i trwałym materiał. Jest również odporny na korozję, dlatego też drabiny aluminiowe nie wymagają specjalnej konserwacji. Nowoczesne drabiny z aluminium są bezpieczne, stabilne i łatwe w transporcie. Doskonale sprawdzają się w niemal każdym środowisku pracy. Drabiny aluminiowe mogą być używane podczas prac na zewnątrz, ale też w pomieszczeniach, w których panują trudne warunki, takich jak np. zakłady chemiczne. Niewielki ciężar, łatwość obsługi i uniwersalność sprawiają, że drabiny aluminiowe są najlepszym wyborem zarówno dla majsterkowiczów, jak i dla zawodowców.

Serdecznie zapraszamy do wynajmu naszych drabin aluminiowych. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu omówienia szczegółów współpracy. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych przede wszystkim z Warszawy Łodzi i okolic.