Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Czy nagrzewnice sprawdzają się w trakcie prac w plenerze?

Czy nagrzewnice sprawdzają się w trakcie prac w plenerze?

Nagrzewnice elektryczne, olejowe i gazowe są szeroko wykorzystywane w branży budowlanej. Oprócz tego często sięgają po nie również organizatorzy różnego rodzaju eventów plenerowych. Czy tego typu urządzenia mogą być użytkowane na zewnątrz? Wyjaśniamy w artykule.

Do czego służą nagrzewnice?

Podstawowe zastosowanie nagrzewnic to ogrzanie danego pomieszczenia do pożądanej temperatury. Są to urządzenia często po prostu niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia prac wykończeniowych w okresie jesienno-zimowym – np. takich robót mokrych, jak tynkowanie czy wylewanie posadzek.

Nasza firma, zajmująca się wynajmem nagrzewnic elektrycznych w Warszawie, często współpracuje również z przedsiębiorcami, którzy wykorzystują ten sprzęt jako źródło ciepła w zakładach produkcyjnych, przestrzeniach magazynowych czy też warsztatach samochodowych.

Oprócz tego nowoczesne nagrzewnice olejowe o dużej mocy sprawdzają się doskonale również w trakcie prac budowlanych w terenie, które prowadzone są pod osłoną namiotów, np. remontu drogi czy instalacji wodno-kanalizacyjnej czy docieplania budynków. Ponadto używają ich także organizatorzy plenerowych eventów. Zapewniają komfort cieplny uczestnikom imprez, które odbywają się pod częściowym zadaszeniem, w namiotach albo altanach. Ciepłe powietrze z tych przemysłowych nagrzewnic, wtłaczane jest do obiektów specjalnymi rękawami.

Którą nagrzewnicę wybrać – elektryczną, gazową czy olejową?

Ze względu na metodę produkcji energii cieplnej wyróżnia się trzy rodzaje nagrzewnic. Przyjazny dla środowiska model elektryczny nie emituje spalin – dlatego może być użytkowany w pomieszczeniach z niesprawnym systemem wentylacji oraz oczywiście podczas prac czy imprez plenerowych.

Nagrzewnice olejowe i gazowe także mogą być wykorzystywane na zewnątrz. Wadą tych urządzeń jest wytwarzanie spalin, a zaletą to, że nierzadko generują niższe koszty eksploatacji niż ich elektryczne odpowiedniki. Dodatkowo posiadamy nagrzewnice, które pracują na zewnątrz pomieszczeń, a ciepłe powietrze doprowadzane jest do środka specjalnymi rękawami.

  • All Posts
  • Blog
Kryteria wyboru piły do pustaków

2024-05-29

Wybór odpowiedniej piły do pustaków to kluczowy element sukcesu w pracach budowlanych. Właściwe narzędzie pozwoli na precyzyjne cięcie materiałów, oszczędność czasu i wysiłku, a także zminimalizowanie ryzyka uszkodzeń. W poniższym artykule przedstawimy kryteria, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze piły do pustaków, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

Budowa i działanie minikoparek

2024-05-25

Budowa i działanie minikoparek to fascynujący temat dla każdego, kto interesuje się branżą budowlaną. Te niewielkie maszyny zdobywają coraz większą popularność dzięki swojej wszechstronności i efektywności. W tym artykule przyjrzymy się bliżej budowie minikoparek, ich zastosowaniu oraz korzyściom płynącym z ich użytkowania. Przekonaj się sam, dlaczego są tak chętnie wykorzystywane.

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania