Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Czy nagrzewnice sprawdzają się w trakcie prac w plenerze?

Czy nagrzewnice sprawdzają się w trakcie prac w plenerze?

Nagrzewnice elektryczne, olejowe i gazowe są szeroko wykorzystywane w branży budowlanej. Oprócz tego często sięgają po nie również organizatorzy różnego rodzaju eventów plenerowych. Czy tego typu urządzenia mogą być użytkowane na zewnątrz? Wyjaśniamy w artykule.

Do czego służą nagrzewnice?

Podstawowe zastosowanie nagrzewnic to ogrzanie danego pomieszczenia do pożądanej temperatury. Są to urządzenia często po prostu niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia prac wykończeniowych w okresie jesienno-zimowym – np. takich robót mokrych, jak tynkowanie czy wylewanie posadzek.

Nasza firma, zajmująca się wynajmem nagrzewnic elektrycznych w Warszawie, często współpracuje również z przedsiębiorcami, którzy wykorzystują ten sprzęt jako źródło ciepła w zakładach produkcyjnych, przestrzeniach magazynowych czy też warsztatach samochodowych.

Oprócz tego nowoczesne nagrzewnice olejowe o dużej mocy sprawdzają się doskonale również w trakcie prac budowlanych w terenie, które prowadzone są pod osłoną namiotów, np. remontu drogi czy instalacji wodno-kanalizacyjnej czy docieplania budynków. Ponadto używają ich także organizatorzy plenerowych eventów. Zapewniają komfort cieplny uczestnikom imprez, które odbywają się pod częściowym zadaszeniem, w namiotach albo altanach. Ciepłe powietrze z tych przemysłowych nagrzewnic, wtłaczane jest do obiektów specjalnymi rękawami.

Którą nagrzewnicę wybrać – elektryczną, gazową czy olejową?

Ze względu na metodę produkcji energii cieplnej wyróżnia się trzy rodzaje nagrzewnic. Przyjazny dla środowiska model elektryczny nie emituje spalin – dlatego może być użytkowany w pomieszczeniach z niesprawnym systemem wentylacji oraz oczywiście podczas prac czy imprez plenerowych.

Nagrzewnice olejowe i gazowe także mogą być wykorzystywane na zewnątrz. Wadą tych urządzeń jest wytwarzanie spalin, a zaletą to, że nierzadko generują niższe koszty eksploatacji niż ich elektryczne odpowiedniki. Dodatkowo posiadamy nagrzewnice, które pracują na zewnątrz pomieszczeń, a ciepłe powietrze doprowadzane jest do środka specjalnymi rękawami.

  • All Posts
  • Blog
Jak frezować beton?

2024-01-22

Frezowanie betonu ma na celu usunięcie jego wierzchnich warstw oraz właściwe ukształtowanie powierzchni. Przeprowadza się je często w ramach przygotowania podłoża pod nową nawierzchnię. Proces ten wykonuje się przy użyciu specjalistycznych urządzeń – jednym z nich jest frezerka do betonu.

Usuwanie brudu bez szorowania – czy to możliwe?

2024-01-16

Wiele zabrudzeń, szczególnie tych tłustych, jest bardzo trudnych do usunięcia. Nawet mimo użycia detergentów i długiego szorowania może okazać się to wyczerpującym zadaniem. Tymczasem istnieją urządzenia, które pozwalają szybko i sprawnie pozbyć się takich zanieczyszczeń – są to myjki ciśnieniowe Kärcher.

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania