Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Do jakich prac warto wynająć miniładowarkę?

Do jakich prac warto wynająć miniładowarkę?

Miniładowarka, pomimo niewielkich gabarytów, jest maszyną o bardzo dużych możliwościach. Znajduje zastosowanie przede wszystkim na budowach przy załadunku i transporcie różnych materiałów, jednak można ją wykorzystać również do wielu innych, często zaskakujących prac. Opisujemy pięć sytuacji, w których warto zdecydować się na wynajem miniładowarki.


Praca w trudno dostępnych miejscach

Niewielkie wymiary miniładowarki sprawiają, że nadaje się ona idealnie do prowadzenia prac w trudno dostępnych miejscach. Dzięki specjalnej konstrukcji maszyna ta może obracać się wokół własnej osi, co wpływa na jej znakomitą zwrotność. Za jej pomocą można pracować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów. Pomimo niedużych gabarytów miniładowarki radzą sobie z przewożeniem ładunków o masie nawet kilku ton.

Zagospodarowanie terenów zielonych

Niewielkie wymiary miniładowarki wiążą się z jej niewielką masą. Na wynajem miniładowarki warto zdecydować się chociażby w przypadku prac związanych z zagospodarowaniem terenów zielonych. Dzięki niewielkiemu naciskowi na podłoże miniładowarka nie niszczy trawników i innych delikatnych nawierzchni.

Zamiatanie ulic

Możliwość zamontowania na wysięgniku miniładowarki różnych narzędzi sprawia, że jest ona maszyną bardzo uniwersalną. Z wykorzystaniem miniładowarki można wykonać o wiele więcej prac niż tylko ładowanie. Jednym z ciekawszych akcesoriów do tego pojazdu jest zamiatarka. Jej montaż pozwala przeistoczyć miniładowarkę w wydajne urządzenie do zamiatania placów parkingowych, chodników, ulic oraz innych terenów zewnętrznych.

Przeładunek drewna

Kolejnym przydatnym akcesorium do miniładowarki jest chwytak do drewna. Po jego montażu miniładowarkę można wykorzystać do pracy w tartakach oraz składach drewna, jak również wszelkich innych miejscach, w których konieczne jest szybkie i efektywne załadowanie oraz przetransportowanie gałęzi, tarcicy, ścinek i innych odpadów. Chwytak może też posłużyć do prac rolniczych czy robót wyburzeniowych.

Transport palet

Miniładowarki można użyć także do transportu materiałów złożonych na paletach, a to dzięki zamontowaniu wideł paletowych. Z wykorzystaniem miniładowarki z widłami możliwe jest przewożenie materiałów na krótkich dystansach w pozycji podniesionej na utwardzonych powierzchniach, takich jak place budowy czy magazyny.

  • All Posts
  • Blog
Jak frezować beton?

2024-01-22

Frezowanie betonu ma na celu usunięcie jego wierzchnich warstw oraz właściwe ukształtowanie powierzchni. Przeprowadza się je często w ramach przygotowania podłoża pod nową nawierzchnię. Proces ten wykonuje się przy użyciu specjalistycznych urządzeń – jednym z nich jest frezerka do betonu.

Usuwanie brudu bez szorowania – czy to możliwe?

2024-01-16

Wiele zabrudzeń, szczególnie tych tłustych, jest bardzo trudnych do usunięcia. Nawet mimo użycia detergentów i długiego szorowania może okazać się to wyczerpującym zadaniem. Tymczasem istnieją urządzenia, które pozwalają szybko i sprawnie pozbyć się takich zanieczyszczeń – są to myjki ciśnieniowe Kärcher.

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania