Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Jak frezować beton?

Jak frezować beton?

Frezowanie betonu ma na celu usunięcie jego wierzchnich warstw oraz właściwe ukształtowanie powierzchni. Przeprowadza się je często w ramach przygotowania podłoża pod nową nawierzchnię. Proces ten wykonuje się przy użyciu specjalistycznych urządzeń – jednym z nich jest frezerka do betonu.

Jak działa frezarka do betonu?

Za jeden z najważniejszych elementów budowy frezarki do betonu należy wskazać obrotowy bęben z frezami. To właśnie frezy podczas pracy obracają się i uderzają o podłoże, w ten sposób rozbijając jego wierzchnią warstwę. Pozwala to usunąć uszkodzone lub zniszczone powłoki, zlikwidować trwałe zabrudzenia, pozbyć się nierówności oraz uzyskać gładką i równomierną powierzchnię.

Podczas pracy z frezarką do betonu istotne jest zachowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa. Należy stosować m.in. okulary ochronne, rękawice oraz maskę przeciwpyłową. Ponadto nie można zapomnieć o regularnej konserwacji urządzenia i wymianie zużytych części, takich jak tarcze frezujące. To kluczowe, by proces frezowania nie tylko przebiegł szybko sprawnie, ale przede wszystkim pozwolił dokładnie usunąć wierzchnie warstwy betonu.

Czym kierować się przy wyborze frezarki do betonu?

Jako specjaliści od wynajmu frezarek do betonu w Warszawie oferujemy urządzenia zróżnicowane pod względem parametrów technicznych. Wyboru konkretnego modelu frezarki powinno dokonać się z uwzględnieniem oczekiwanej głębokości frezowania oraz mocy sprzętu.

Elektryczne frezarki do betonu są lekkie, ciche i łatwe w obsłudze. Mają jednak ograniczoną moc i wymagają dostępu do źródła zasilania. Z kolei ich spalinowe odpowiedniki cenione są za swoją mobilność i większą wydajność – ich wadą jest natomiast emisja spalin. Częstym wyborem są też hydrauliczne frezarki do betonu zapewniające dużą siłę i precyzję pracy.

  • All Posts
  • Blog
Jak działają osuszacze powietrza?

2024-03-29

Osuszacze powietrza umożliwiają bardzo szybkie i sprawne pozbycie się nadmiaru wilgoci z pomieszczenia. Dlatego też wykorzystywane są szeroko zarówno przez profesjonalne ekipy remontowo-budowlane, jak i osoby prywatne. Jak dokładnie działają?

Czym grozi nadmierne zawilgocenie pomieszczenia

2024-03-26

Nadmierne zawilgocenie pomieszczeń może mieć bardzo poważne konsekwencje zarówno dla konstrukcji budynku, jak i zdrowia jego mieszkańców. Czym dokładnie grozi zbyt wysoki poziom wilgotności i jak wyeliminować ten problem? Czy nadmiar wilgoci wpływa na konstrukcję budynku? Nadmierne i długotrwałe zawilgocenie pomieszczeń jak najbardziej może negatywnie odbić się na konstrukcji budynku…

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania