Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Jak pozbyć się gruzu i innych odpadów po remoncie mieszkania?

Jak pozbyć się gruzu i innych odpadów po remoncie mieszkania?

Zanim zaczniemy się cieszyć nowym wyglądem mieszkania, czeka nas najczęściej gruntowny remont. Posiada on wiele pozytywnych aspektów związanych z projektowaniem wnętrz i wyborem wymarzonych materiałów wykończeniowych i elementów dekoracyjnych. Oprócz tego trzeba się jednak zmierzyć z mniej przyjemną stronę remontu, jaką jest konieczność pozbycia się gruzu i innych odpadów. Jak sobie z tym poradzić?

Nie każdy wie, że gruzu i innych odpadów budowlanych nie można wyrzucać do zwykłych kontenerów na śmiecie. Muszą być one oddane do miejsc selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, udostępnianych najczęściej przez każdą z gmin. O ile nie ma z tym kłopotu w przypadku niewielkiej ilości gruzu, którą można spakować do worków i przewieźć samodzielnie, o tyle większa ilość odpadów może stanowić problem. W takiej sytuacji dobrze jest sprawdzić lokalne ogłoszenia, w których dość często pojawiają się oferty przyjęcia gruzu. Rozwiązuje to problem nie tylko z samym pozbyciem się odpadów, ale również z ich transportem, najczęściej jest on bowiem w gestii ogłoszeniodawcy.

Jeśli zdarzy się jednak, że w danym momencie nikt nie potrzebuje gruzu do utwardzenia drogi bądź też prowadzenia innych prac budowlanych, najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem kontenera na gruz. Firmy zajmujące się wypożyczaniem sprzętu budowlanego oferują nie tylko różne pojemności kontenerów, ale także dość często dają także możliwość wynajmu zsypu do gruzu, co znacznie zwiększa komfort prac i ułatwia pozbycie się odpadów budowlanych. Wynajmowany kontener podstawiany jest na czas w wyznaczone miejsce, a następnie również zabierany przez pracowników firmy, co jest najlepszym i najbardziej komfortowym rozwiązaniem.

Planując remont związany z wyburzeniami warto od razu rozwiązać problem z usuwaniem gruzu i innych odpadów. Pojemnik na gruz warto zarezerwować wcześniej, by mieć całkowitą pewność, że dotrze na czas w wyznaczone przez nas miejsce.

  • All Posts
  • Blog
Jak działają osuszacze powietrza?

2024-03-29

Osuszacze powietrza umożliwiają bardzo szybkie i sprawne pozbycie się nadmiaru wilgoci z pomieszczenia. Dlatego też wykorzystywane są szeroko zarówno przez profesjonalne ekipy remontowo-budowlane, jak i osoby prywatne. Jak dokładnie działają?

Czym grozi nadmierne zawilgocenie pomieszczenia

2024-03-26

Nadmierne zawilgocenie pomieszczeń może mieć bardzo poważne konsekwencje zarówno dla konstrukcji budynku, jak i zdrowia jego mieszkańców. Czym dokładnie grozi zbyt wysoki poziom wilgotności i jak wyeliminować ten problem? Czy nadmiar wilgoci wpływa na konstrukcję budynku? Nadmierne i długotrwałe zawilgocenie pomieszczeń jak najbardziej może negatywnie odbić się na konstrukcji budynku…

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania