Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Jakie akcesoria do narzędzi można wynająć w wypożyczalni sprzętu budowlanego?

Jakie akcesoria do narzędzi można wynająć w wypożyczalni sprzętu budowlanego?

W wypożyczalni sprzętu budowlanego można zaopatrzyć się w różnego rodzaju urządzenia do prowadzenia prac budowlanych i remontowych. Niektóre z nich są zupełnie bezużyteczne bez akcesoriów, a inne zyskują dzięki nim nowe funkcje. Jakie akcesoria do narzędzi można znaleźć w wypożyczalni sprzętu budowlanego?

TARCZE I WIERTŁA

Sama szlifierka kątowa nie wystarczy do przecięcia żadnego elementu ? potrzebna jest jeszcze właściwa tarcza. Sytuacja wygląda podobnie, jeśli chodzi o wiertarkę, która bez odpowiednich wierteł nie nadaje się do użytku. Mając to na uwadze, wypożyczalnie sprzętu budowlanego oferują klientom nie tylko narzędzia, ale również niezbędne do ich działania akcesoria, takie jak wspomniane tarcze i wiertła. O ile w przypadku narzędzi klient płaci za każdą dobę wynajmu, tak w przypadku akcesoriów jednostką rozliczeniową jest milimetr zużycia.

AKCESORIA DO MŁOTÓW UDAROWYCH

Za pomocą młotów udarowych można prowadzić kłucie i prace wyburzeniowe w murze, betonie, kamieniu, cegle i innych materiałach, odnawiać fugi, usuwać elementy zbrojeniowe, jak również skuwać płytki, tynki czy posadzki. Najpierw trzeba jednak zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria w postaci łopatek, szpiców i przecinaków. Dobór właściwego osprzętu sprawi, że praca będzie bezpieczniejsza i efektywniejsza. Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju łopatki, szpice i przecinaki do młotów elektrycznych i pneumatycznych.

AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE

Na placach budowy nie zawsze jest łatwy dostęp do energii elektrycznej. Rozwiązaniem tego problemu jest agregat prądotwórczy, który zapewnia całkowitą niezależność od innych źródeł prądu elektrycznego. Będzie wystarczający do zasilenia podstawowych urządzeń na placu budowy. Jeśli prace prowadzone są na grząskim i nierównym podłożu, warto zdecydować się na model o dużych i szerokich kołach. W naszej wypożyczalni znajdziesz agregaty prądotwórcze zasilane benzyną i olejem napędowym o mocy od 5 do 500 kVA.

To oczywiście nie wszystkie akcesoria, które można znaleźć w wypożyczalni sprzętu budowlanego. Warto wspomnieć jeszcze o przedłużaczach, filtrach do odkurzaczy przemysłowych, gumach do zagęszczarek, zamiatarkach do miniładowarek czy wężach odpływowych oraz pneumatycznych. Każda wypożyczalnia ma inny asortyment, więc najlepiej sięgnąć po telefon i dowiedzieć się, która z nich może zaproponować Ci to, czego potrzebujesz.

  • All Posts
  • Blog
Czym różnią się odkurzacze przemysłowe od zwykłych odkurzaczy?

2024-07-12

Odkurzacze przemysłowe i domowe różnią się od siebie pod wieloma względami, takimi jak moc, wydajność, budowa, trwałość oraz elastyczność. Właśnie te różnice sprawiają, że wynajem odkurzaczy przemysłowych może być korzystnym rozwiązaniem dla firm oraz osób prywatnych, które potrzebują sprzętu o wyższej mocy i wydajności do sprzątania na dużą skalę. W…

Przy jakich typach prac budowlanych zdają egzamin minikoparki?

2024-07-10

Minikoparki to niezwykle przydatne maszyny na placach budowy, które pozwalają na wykonywanie różnorodnych prac. Ich wszechstronność sprawia, że są one coraz częściej wykorzystywane w różnych dziedzinach budownictwa, takich jak inwestycje drogowe, budowa obiektów komercyjnych czy prace przy inwestycjach mieszkaniowych. Warto zatem dowiedzieć się, przy jakich typach prac budowlanych minikoparki zdają…

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania