Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Jakie są korzyści ze współpracy firmy budowlanej z wypożyczalnią sprzętu?

Jakie są korzyści ze współpracy firmy budowlanej z wypożyczalnią sprzętu?

Firmom budowlanym czy też remontowym zależy najczęściej na tym, aby oferować jak najszerszy zakres usług. Jest to dla nich szansa na znalezienie dużej liczby klientów, a co za tym idzie również stałe źródło dochodu. Aby jednak poszerzać swoją ofertę, firmy muszą dysponować sporą liczbą sprzętu budowlanego, który jest zazwyczaj niezwykle kosztowny. Z tego powodu wiele z nich decyduje się na korzystanie z usług wypożyczalni sprzętu. Jakie korzyści płyną z takiej współpracy?

Przede wszystkim firma, która wypożycza sprzęt, nie musi inwestować w jego zakup. Istnieje duża szansa, że się na to zdecyduje, jeśli okaże się, że sprzęt spełnia jej oczekiwania i jest w częstym użyciu. Wypożyczenie jest więc świetną okazją, aby przetestować maszyny budowlane i podjąć decyzję o ich ewentualnym, późniejszym zakupie. 

Wiele firm budowlanych czy też remontowych wykonuje pewne prace jedynie okazjonalnie. W takiej sytuacji nie ma sensu inwestowanie w kosztowny sprzęt. Lepiej zdecydować się wtedy na wynajem, będzie on bowiem z pewnością bardziej opłacalny. Jeśli zatem maszyny budowlane potrzebne są jedynie raz na jakiś czas, to współpraca z wypożyczalnią będzie dobrym wyborem. 

Często zdarza się, że firmy budowlane nie dysponują zbyt dużą przestrzenią magazynową, która umożliwiałaby bezpieczne przechowywanie sprzętu. Jest to zatem kolejna przesłanka przemawiająca na korzyść wynajmu. Firma otrzymuje wtedy sprzęt, który potrzebny jest jej do konkretnego zlecenia, po czym oddaje go do wypożyczalni i nie musi martwić się kwestią magazynowania

Ostatnią zaletą korzystania z usług wypożyczalni sprzętu jest fakt, że zawsze jest on w dobrym stanie. Wypożyczalnie dbają o to, aby na bieżąco go serwisować i poddawać niezbędnym naprawom. Ponadto w ich interesie leży stałe doposażanie swojego parku maszynowego w urządzenia wysokiej jakości. Z tego powodu wypożyczający ma pewność, że otrzyma sprzęt w doskonałym stanie i nie będzie się musiał martwić jego naprawami ani związanymi z nimi kosztami.

Podsumowując, istnieje wiele zalet wynajmu sprzętu budowlanego. Pozwala on na oszczędność przestrzeni, a przede wszystkim może okazać się znacznie korzystniejszy finansowo od zakupu.

  • All Posts
  • Blog
Jak frezować beton?

2024-01-22

Frezowanie betonu ma na celu usunięcie jego wierzchnich warstw oraz właściwe ukształtowanie powierzchni. Przeprowadza się je często w ramach przygotowania podłoża pod nową nawierzchnię. Proces ten wykonuje się przy użyciu specjalistycznych urządzeń – jednym z nich jest frezerka do betonu.

Usuwanie brudu bez szorowania – czy to możliwe?

2024-01-16

Wiele zabrudzeń, szczególnie tych tłustych, jest bardzo trudnych do usunięcia. Nawet mimo użycia detergentów i długiego szorowania może okazać się to wyczerpującym zadaniem. Tymczasem istnieją urządzenia, które pozwalają szybko i sprawnie pozbyć się takich zanieczyszczeń – są to myjki ciśnieniowe Kärcher.

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania