Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Kiedy warto kupić, a kiedy wynająć rusztowanie?

Kiedy warto kupić, a kiedy wynająć rusztowanie?

Rusztowania to niezwykle przydatne konstrukcje, które umożliwiają bezpieczne prowadzenie prac na wysokości. Jak wiele rzeczy w dzisiejszych czasach, można je kupić lub wynająć. Która opcja będzie korzystniejsza?

Kiedy warto rozważyć kupno rusztowania?

Duże przedsiębiorstwa budowlane i remontowe muszą być przygotowane na różne okoliczności. Z tego względu decydują się najczęściej na kupno rusztowania. Własnym rusztowaniem można dysponować według potrzeb i uznania. Nie trzeba zastanawiać się nad tym, że opóźnienia w realizacji inwestycji pociągną za sobą dodatkowe koszty związane z wynajmem. Z racji tego, że większe firmy budowlane dysponują własną przestrzenią magazynową o znacznej powierzchni, w której muszą zmieścić wszystkie posiadane wielkogabarytowe maszyny, przechowywanie niewykorzystywanego w danej chwili rusztowania nie stanowi dla nich żadnego problemu.

W jakiej sytuacji warto zdecydować się na wynajem rusztowania?

Wynajem rusztowania jest bardzo popularną opcją wśród klientów biznesowych. Wiele małych firm nie stać na kupno rusztowania ? a zwłaszcza kilku ich rodzajów. W przypadku zdecydowania się na wynajem można każdorazowo wybrać takie rusztowanie, które jest najlepiej dopasowane do charakteru prowadzonych prac. Potrzebne jest rusztowanie modułowe, którego przedsiębiorstwo nie posiada? Nie ma żadnego problemu, można je przecież wypożyczyć. Większe firmy też korzystają z wynajmu ? przede wszystkim w sytuacji, gdy wszystkie ich rusztowania są w danej chwili w użytku, a nowa inwestycja nie może się bez nich obejść. Wówczas wypożyczają je na okres największego natężenia robót budowlanych.

Wynajem jest również świetną opcją dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują rusztowania jedynie na krótki czas, na przykład aby pomalować dom. W końcu po co wydawać duże pieniądze na rusztowanie, które będzie wykorzystywane jedynie sporadycznie? Wypożyczenie to rozwiązanie o wiele tańsze, a dodatkowo nie stwarza konieczności zapewnienia miejsca na przechowywanie nieużytkowanej przez większą część roku konstrukcji. Po zakończeniu prac wystarczy skontaktować się z firmę wynajmującą, która je odbierze ? to ona zajmie się magazynowaniem rusztowania.

  • All Posts
  • Blog
Jak działają osuszacze powietrza?

2024-03-29

Osuszacze powietrza umożliwiają bardzo szybkie i sprawne pozbycie się nadmiaru wilgoci z pomieszczenia. Dlatego też wykorzystywane są szeroko zarówno przez profesjonalne ekipy remontowo-budowlane, jak i osoby prywatne. Jak dokładnie działają?

Czym grozi nadmierne zawilgocenie pomieszczenia

2024-03-26

Nadmierne zawilgocenie pomieszczeń może mieć bardzo poważne konsekwencje zarówno dla konstrukcji budynku, jak i zdrowia jego mieszkańców. Czym dokładnie grozi zbyt wysoki poziom wilgotności i jak wyeliminować ten problem? Czy nadmiar wilgoci wpływa na konstrukcję budynku? Nadmierne i długotrwałe zawilgocenie pomieszczeń jak najbardziej może negatywnie odbić się na konstrukcji budynku…

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania