Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Kiedy warto zdecydować się na wynajem rusztowania modułowego?

Kiedy warto zdecydować się na wynajem rusztowania modułowego?

Rusztowania są nieodzownym elementem placu budowy. Jednym z najpopularniejszych typów rusztowań są rusztowania modułowe, których poszczególne elementy połączone są w stałych, równomiernie rozmieszczonych punktach, co pozwala na stworzenie konstrukcji o żądanym kształcie. Kiedy warto postawić właśnie na rusztowania modułowe i w jakich sytuacjach lepiej będzie je wypożyczyć niż kupić?

W jakich pracach najlepiej sprawdzi się rusztowanie modułowe?

Rusztowania modułowe mogą być stosowane w roli typowych rusztowań elewacyjnych, ale ze względu na swoją charakterystykę polecane są w szczególności do następujących prac:

  • Remonty obiektów przemysłowych ? hale i inne obiekty przemysłowe mają zazwyczaj nieregularny kształt. Dzięki zastosowaniu rusztowań modułowych można ?obudować? je w sposób, który znacznie ułatwi prowadzenie prac.
  • Konserwacja zabytków ? rusztowania modułowe mogą być wolnostojące. To najlepsze rozwiązanie w przypadku prac konserwacyjnych przy kościołach, ratuszach, pałacach i innych obiektach zabytkowych.
  • Montaż trybun i scen ? podobnie jak obiekty przemysłowe, trybuny i sceny cechują się często nietypową formą, więc w przypadku ich montażu najlepiej sprawdzą się właśnie rusztowania modułowe.

Wynajem czy zakup?

Przedsiębiorcy, zarówno dopiero zakładający swoją działalność, jak i ci, którzy chcą poszerzyć zakres oferowanych usług, muszą zastanowić się, co będzie dla nich bardziej opłacalne ? zakup czy wypożyczenie rusztowań. Wynajem rusztowań modułowych będzie korzystnym rozwiązaniem przede wszystkim wtedy, gdy będą one wykorzystywane sporadycznie. Jeśli większość usług realizowanych przez firmę nie wymaga rusztowań ? lub wystarczające będą inne ich rodzaje ? na wypożyczenie rusztowań modułowych warto zdecydować się dopiero w momencie, gdy będą naprawdę niezbędne. Wynajem pozwala wejść w posiadanie rusztowań w bardzo krótkim czasie, bez konieczności dysponowania znacznymi środkami finansowymi. Klienci decydujący się na skorzystanie z usług firmy VERENT mogą także liczyć na transport, montaż oraz demontaż rusztowań po zakończeniu prac.

  • All Posts
  • Blog
Jak działają osuszacze powietrza?

2024-03-29

Osuszacze powietrza umożliwiają bardzo szybkie i sprawne pozbycie się nadmiaru wilgoci z pomieszczenia. Dlatego też wykorzystywane są szeroko zarówno przez profesjonalne ekipy remontowo-budowlane, jak i osoby prywatne. Jak dokładnie działają?

Czym grozi nadmierne zawilgocenie pomieszczenia

2024-03-26

Nadmierne zawilgocenie pomieszczeń może mieć bardzo poważne konsekwencje zarówno dla konstrukcji budynku, jak i zdrowia jego mieszkańców. Czym dokładnie grozi zbyt wysoki poziom wilgotności i jak wyeliminować ten problem? Czy nadmiar wilgoci wpływa na konstrukcję budynku? Nadmierne i długotrwałe zawilgocenie pomieszczeń jak najbardziej może negatywnie odbić się na konstrukcji budynku…

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania