Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Myjki polecane do hal przemysłowych i rolniczych

Myjki polecane do hal przemysłowych i rolniczych

Hale przemysłowe i rolnicze to przestrzenie stale narażone na osiadanie zanieczyszczeń różnego pochodzenia. Do utrzymania ich w czystości konieczne jest zastosowanie specjalistycznych urządzeń. Jakie myjki najlepiej sprawdzą się do tego celu?

Jakie są zalety ciśnieniowych myjek Kärcher?

Za jedną z najskuteczniejszych metod usuwania zabrudzeń uznaje się użycie nowoczesnych myjek ciśnieniowych Kärcher. Urządzenia te bazują na technologii hydrodynamicznej. Polega ona na wykorzystaniu strumienia wody pod wysokim ciśnieniem – nakierowuje się go na czyszczone elementy, co prowadzi do rozbicia cząsteczek brudu i ich oddzielenia od powierzchni. Myjki ciśnieniowe idealnie sprawdzą się w halach przemysłowych i rolniczych, szybko i wydajnie likwidując zanieczyszczenia organiczne, emisyjne i atmosferyczne.

Jako eksperci od wynajmu myjek ciśnieniowych Kärcher w Łodzi możemy wskazać jeszcze jedną zaletę tego sprzętu. Może być on stosowany na najróżniejszych powierzchniach, w tym nie tylko gładkich, ale i porowatych. Beton, stal, cegła – myjka Karcher efektywnie usunie z tych materiałów np. błoto, pleśń, tynk, plamy oleju i tłuszczu, kurz czy pozostałości po produktach spożywczych.

Jakie są rodzaje myjek wysokociśnieniowych?

Wyróżnia się dwa podstawowe typy myjek wysokociśnieniowych Kärcher. Pierwsze, zwykle o kompaktowych rozmiarach, do czyszczenia wykorzystują wyłącznie zimną wodę. Z tego powodu nie zawsze zlikwidują tłuste zabrudzenia – konieczne jest użycie jeszcze dedykowanych do tego celu środków czyszczących.

Do pomieszczeń przemysłowych i rolniczych polecane są raczej myjki Karcher na ciepłą wodę. Bez użycia dodatkowych detergentów znakomicie poradzą sobie z usunięciem smarów oraz olejów. Warto podkreślić, że ten rodzaj myjki może też działać w trybie zimnej wody.

  • All Posts
  • Blog
Kryteria wyboru piły do pustaków

2024-05-29

Wybór odpowiedniej piły do pustaków to kluczowy element sukcesu w pracach budowlanych. Właściwe narzędzie pozwoli na precyzyjne cięcie materiałów, oszczędność czasu i wysiłku, a także zminimalizowanie ryzyka uszkodzeń. W poniższym artykule przedstawimy kryteria, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze piły do pustaków, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

Budowa i działanie minikoparek

2024-05-25

Budowa i działanie minikoparek to fascynujący temat dla każdego, kto interesuje się branżą budowlaną. Te niewielkie maszyny zdobywają coraz większą popularność dzięki swojej wszechstronności i efektywności. W tym artykule przyjrzymy się bliżej budowie minikoparek, ich zastosowaniu oraz korzyściom płynącym z ich użytkowania. Przekonaj się sam, dlaczego są tak chętnie wykorzystywane.

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania