Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Na co zwrócić uwagę przy wyborze rusztowania?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze rusztowania?

W naszej wypożyczalni znajdziesz różne typy rusztowań budowlanych. Od trafności wyboru zależy komfort i bezpieczeństwo pracy na wysokości. Istotne są też koszty związane z wypożyczeniem lub zakupem konstrukcji oraz jej montażem. Doradzamy, na co zwrócić uwagę, aby optymalnie dopasować rusztowanie do typu fasady i rodzaju prac.

Jak dopasować rodzaj rusztowania do formy fasady?

Korzystając z naszej oferty, zaopatrzysz się w rusztowania fasadowe w Łodzi i Warszawie. Wybór konkretnego typu konstrukcji powinien być dostosowany do formy obiektu, przy którym znajdzie się rusztowanie:

  • prosta, pionowa ściana frontowa — sprawdzi się każdy typ rusztowania: warszawskie (przy niższych obiektach), modułowe i ramowe;
  • fasada z wystającymi elementami — w przypadku elementów wysuniętych poza lico ściany frontowej rozważ zastosowanie rusztowania modułowego, które pozwala na dużą elastyczność dopasowania do obiektów o nietypowej formie;
  • rotundy, wieże, obiekty zabytkowe i przemysłowe — przy budynkach wzniesionych na planie koła (rotundy, baszty), mających wyjątkowo nieregularne formy (np. wieże kościołów, obiekty zabytkowe, konstrukcje przemysłowe, mosty), dobrym wyborem może być niesystemowe rusztowanie rurowo-złączkowe: jest pracochłonne w montażu, lecz pozostawia największą swobodę w dopasowywaniu do formy budynku.

W jakich sytuacjach optymalne jest rusztowanie ruchome?

Poza rusztowaniami stałymi dostępne są lekkie, wykonane z aluminium konstrukcje przejezdne. Doskonale sprawdzają się przy pracach instalacyjnych, które wymagają częstego zmiany miejsca pracy. Rusztowania wyposażone w układ jezdny pozwalają na szybkie przesuwanie, bez konieczności demontowania i ponownego składania w nowym miejscu. Można je stosować we wnętrzach i w plenerze.

  • All Posts
  • Blog
Kryteria wyboru piły do pustaków

2024-05-29

Wybór odpowiedniej piły do pustaków to kluczowy element sukcesu w pracach budowlanych. Właściwe narzędzie pozwoli na precyzyjne cięcie materiałów, oszczędność czasu i wysiłku, a także zminimalizowanie ryzyka uszkodzeń. W poniższym artykule przedstawimy kryteria, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze piły do pustaków, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

Budowa i działanie minikoparek

2024-05-25

Budowa i działanie minikoparek to fascynujący temat dla każdego, kto interesuje się branżą budowlaną. Te niewielkie maszyny zdobywają coraz większą popularność dzięki swojej wszechstronności i efektywności. W tym artykule przyjrzymy się bliżej budowie minikoparek, ich zastosowaniu oraz korzyściom płynącym z ich użytkowania. Przekonaj się sam, dlaczego są tak chętnie wykorzystywane.

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania