Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Nagrzewnice polecane do małych i średnich pomieszczeń

Nagrzewnice polecane do małych i średnich pomieszczeń

Nagrzewnice są bardzo często wykorzystywane podczas prac wykończeniowych. Znajdują też zastosowanie jako awaryjne ogrzewanie. Ważne, by wybrać urządzenie odpowiednie do warunków panujących na miejscu. Który rodzaj nagrzewnicy sprawdzi się w niewielkich przestrzeniach? Podpowiadamy!

Podstawowe rodzaje nagrzewnic

Ze względu na sposób zasilania można wyróżnić trzy rodzaje nagrzewnic budowlanych. Każda ma swoje zalety, ale i wady. Nagrzewnica olejowa, działająca dzięki olejowi opałowemu bądź napędowemu, odznacza się cichym trybem pracy i niskimi kosztami eksploatacyjnym. Generuje jednak spaliny, więc musi być używana w obiektach o stałym dostępie powietrza – poleca się ją przede wszystkim do większych pomieszczeń.

Również i nagrzewnica gazowa na propan lub propan-butan nadaje się jedynie do przestrzeni o dobrej wentylacji. Z kolei trzeci typ tego urządzenia, a więc wydajna nagrzewnica elektryczna ma szersze zastosowanie. To właśnie ją wykorzystuje się głównie w przypadku małych i średnich pomieszczeń.

Jakie są zalety nagrzewnic elektrycznych?

Jako specjaliści od wynajmu nagrzewnic elektrycznych w Warszawie i Łodzi dysponujemy urządzeniami o zróżnicowanych parametrach technicznych – przy wyborze modelu trzeba wziąć pod uwagę charakter prowadzonych prac i kubaturę pomieszczenia.

Jedną z najważniejszych zalet nagrzewnic elektrycznych jest brak emisji spalin. Zasilane prądem mogą być wykorzystywane nawet w miejscach zagrożonych wybuchem czy też takich, których nie da się przewietrzyć. Są proste i wygodne w obsłudze, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Ceni się je też za cichą pracę i to, że rozprowadzają ciepłe powietrze w sposób równomierny. Warto jednak wspomnieć, że w porównaniu do swoich spalinowych i gazowych odpowiedników mogą być droższe w eksploatacji.

  • All Posts
  • Blog
Czym różnią się odkurzacze przemysłowe od zwykłych odkurzaczy?

2024-07-12

Odkurzacze przemysłowe i domowe różnią się od siebie pod wieloma względami, takimi jak moc, wydajność, budowa, trwałość oraz elastyczność. Właśnie te różnice sprawiają, że wynajem odkurzaczy przemysłowych może być korzystnym rozwiązaniem dla firm oraz osób prywatnych, które potrzebują sprzętu o wyższej mocy i wydajności do sprzątania na dużą skalę. W…

Przy jakich typach prac budowlanych zdają egzamin minikoparki?

2024-07-10

Minikoparki to niezwykle przydatne maszyny na placach budowy, które pozwalają na wykonywanie różnorodnych prac. Ich wszechstronność sprawia, że są one coraz częściej wykorzystywane w różnych dziedzinach budownictwa, takich jak inwestycje drogowe, budowa obiektów komercyjnych czy prace przy inwestycjach mieszkaniowych. Warto zatem dowiedzieć się, przy jakich typach prac budowlanych minikoparki zdają…

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania