Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Usuwanie brudu bez szorowania – czy to możliwe?

Usuwanie brudu bez szorowania - czy to możliwe?

Wiele zabrudzeń, szczególnie tych tłustych, jest bardzo trudnych do usunięcia. Nawet mimo użycia detergentów i długiego szorowania może okazać się to wyczerpującym zadaniem. Tymczasem istnieją urządzenia, które pozwalają szybko i sprawnie pozbyć się takich zanieczyszczeń – są to myjki ciśnieniowe Kärcher.

Jak działają myjki ciśnieniowe Kärcher?

Podstawą działania myjek ciśnieniowych Kärcher jest nowoczesna technologia hydrodynamiczna. Polega ona na nakierowaniu strumienia wody znajdującego się pod wysokim ciśnieniem na zanieczyszczoną powierzchnię. Dochodzi wówczas do rozbicia się cząsteczek brudu i ich oderwania od powierzchni. Dzięki użyciu tych urządzeń można raz na zawsze zapomnieć o uciążliwym i czasochłonnym szorowaniu.

W ramach naszej oferty wynajmu myjek ciśnieniowych Kärcher w Warszawie proponujemy dwa typy urządzeń. Pierwszy z nich działa jedynie na zimną wodę. Jeśli jednak ma się do czynienia z wyjątkowo trudnymi do usunięcia tłustymi zabrudzeniami, np. plamami smaru czy oleju, warto sięgnąć po myjkę ciśnieniową Kärcher na gorącą wodę. Bez dodawania detergentów będzie możliwe wówczas dokładne oczyszczenie powierzchni.

Zastosowanie myjek ciśnieniowych Kärcher

Jedną z głównych zalet myjek ciśnieniowych Kärcher jest ich wysoka skuteczność. Ich użycie znacznie przyspiesza i ułatwia proces czyszczenia. Oprócz tego urządzenia te są cenione ze względu na swoją uniwersalność. Można zastosować je w przypadku różnego rodzaju materiałów, zarówno gładkich, jak i porowatych czy nierównych, w tym metalu, betonu i cegły.

Myjki ciśnieniowe Kärcher pozwalają bez szorowania pozbyć się zanieczyszczeń emisyjnych, biologicznych i atmosferycznych. Strumień wody pod wysokim ciśnieniem skutecznie i szybko usuwa glony, kurz, błoto, tynk, pozostałości po produktach spożywczych.

  • All Posts
  • Blog
Czym różnią się odkurzacze przemysłowe od zwykłych odkurzaczy?

2024-07-12

Odkurzacze przemysłowe i domowe różnią się od siebie pod wieloma względami, takimi jak moc, wydajność, budowa, trwałość oraz elastyczność. Właśnie te różnice sprawiają, że wynajem odkurzaczy przemysłowych może być korzystnym rozwiązaniem dla firm oraz osób prywatnych, które potrzebują sprzętu o wyższej mocy i wydajności do sprzątania na dużą skalę. W…

Przy jakich typach prac budowlanych zdają egzamin minikoparki?

2024-07-10

Minikoparki to niezwykle przydatne maszyny na placach budowy, które pozwalają na wykonywanie różnorodnych prac. Ich wszechstronność sprawia, że są one coraz częściej wykorzystywane w różnych dziedzinach budownictwa, takich jak inwestycje drogowe, budowa obiektów komercyjnych czy prace przy inwestycjach mieszkaniowych. Warto zatem dowiedzieć się, przy jakich typach prac budowlanych minikoparki zdają…

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania