Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych? Zadzwoń.

+48 533 335 583

Edit Template
logo

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template

Zapytaj Asystenta budowlanego

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu do realizacji Twoich prac budowlanych?

+48 533 335 583

Edit Template
Strona głównaBlog → Zalety mycia ciśnieniowego

Zalety mycia ciśnieniowego

Czyszczenie powierzchni przy użyciu myjki ciśnieniowej to metoda o wysokiej skuteczności. Może być stosowana na najróżniejszych powierzchniach i to w przypadku nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. W artykule opisujemy najważniejsze korzyści z wyboru technologii ciśnieniowej.

Jak działa myjka ciśnieniowa?

Jednym z urządzeń wykorzystujących technologię hydrodynamiczną są nowoczesne myjki ciśnieniowe Kärcher. Ich działanie polega na skierowaniu strumienia wody pod wysokim ciśnieniem na czyszczoną powierzchnię. Wówczas dochodzi do rozbicia cząsteczek brudu, a następnie ich oderwania od danego podłoża.

Czyszczenie powierzchni metodą ciśnieniową przebiega bardzo sprawnie i szybko. Skutecznie można pozbyć się zanieczyszczeń emisyjnych, atmosferycznych i organicznych. Nasza firma zajmuje się wynajmem myjek ciśnieniowych Kärcher w Warszawie – oferujemy zarówno myjki na zimną, jak i ciepłą wodę. Ten drugi rodzaj doskonale nadaje się do likwidacji tłustych zabrudzeń, smarów i olejów (i to bez użycia dodatkowych środków czyszczących).

Co można umyć myjką ciśnieniową?

Zastosowanie myjek ciśnieniowych jest bardzo szerokie. Czyszczenie hydrodynamiczne można zastosować na betonie, stali, cegle i wielu innych materiałach, w tym porowatych powierzchniach. Myjki ciśnieniowe sprawdzają się do usuwania zanieczyszczeń ze sprzętu i maszyn budowlanych, samochodów oraz elewacji budynków, a także do mycia dachów i posadzek w zakładach przemysłowych. Są powszechnie używane m.in. w magazynach, halach produkcyjnych i warsztatach motoryzacyjnych.

Co ważne, użycie myjki ciśnieniowej nie wiąże się z ryzykiem uszkodzenia powierzchni. To metoda efektywna i bezpieczna. Pozwala usunąć kurz, błoto, glony, pleśń, tynk, pozostałości po produktach spożywczych czy też plamy tłuszczu i oleju.

  • All Posts
  • Blog
Jak frezować beton?

2024-01-22

Frezowanie betonu ma na celu usunięcie jego wierzchnich warstw oraz właściwe ukształtowanie powierzchni. Przeprowadza się je często w ramach przygotowania podłoża pod nową nawierzchnię. Proces ten wykonuje się przy użyciu specjalistycznych urządzeń – jednym z nich jest frezerka do betonu.

Usuwanie brudu bez szorowania – czy to możliwe?

2024-01-16

Wiele zabrudzeń, szczególnie tych tłustych, jest bardzo trudnych do usunięcia. Nawet mimo użycia detergentów i długiego szorowania może okazać się to wyczerpującym zadaniem. Tymczasem istnieją urządzenia, które pozwalają szybko i sprawnie pozbyć się takich zanieczyszczeń – są to myjki ciśnieniowe Kärcher.

Potrzebujesz pomocy? Zamów kontakt z naszym Asystentem budowlanym

Zamawianie kontaktu
Edit Template

VERENT Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

NIP: 5252674485
REGON: 365272419
KRS: 0000654222

Oddział Warszawa

ul.Pułkowa 43, 01-969 Warszawa

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 42/44, 93-564 Łódź

Oddział Rusztowania

ul. Kolejowa 5, 05-092 Łomianki

© 2023 Copyright Verent Sp. z o.o.

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon

Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu?

Zamów kontakt mailowy z naszym asystentem budowlanym.

Zamawianie mail

Potrzebujesz pomocy w wyborze rusztowania?

Zamów rozmowę z naszym asystentem budowlanym.
Zamawianie telefon - rusztowania