In Blog

Kontenery biurowe i magazynowe, a także baraki mają liczne zastosowanie. Sprawdzają się na placach budowy, są też doskonałym sposobem przechowywania czy też przewożenia licznych materiałów. Często zdarza się jednak, że same wymagają transportu, co może się wydawać problematyczne ze względu na ich gabaryty. Dowiedz się, jak je przetransportować.

Przewóz ponadgabarytowy jest dużym przedsięwzięciem, które najczęściej jest realizowane za pomocą transportu kolejowego, morskiego i drogowego. Wybór najlepszego sposobu zależy przede wszystkim od odległości, jaką ma pokonać ładunek, a także od jego wielkości. Jeśli istnieje taka możliwość, klienci dość często decydują się na transport samochodowy, jest on bowiem najtańszą alternatywą. Trzeba jednak wiedzieć, że zadanie to najlepiej powierzyć profesjonalnej firmie świadczącej usługi transportowe, będzie to bowiem gwarancja, że kontener czy barak zostaną właściwie zabezpieczone i dotrą do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie.

Usługi transportowe związane z przewozem ponadgabarytowym realizowane są za pomocą samochodów HDS. Skrót ten oznacza hydrauliczny dźwig samochodowy. Są to zatem auta, które zostały wyposażone w specjalne żurawie przeładunkowe. Dzięki temu możliwe jest podniesienie dużego ładunku i bezproblemowe osadzenie go na samochodzie. Pojazdy ciężarowe z systemem HDS mają wszechstronne zastosowanie zarówno w transporcie, jak i budownictwie. Dzięki nim można w łatwy i bezpieczny sposób przewieźć materiały budowlane, konstrukcje stalowe czy drewniane, szalunki, rusztowania, jak również wspomniane wcześniej kontenery magazynowe i biurowe oraz baraki.

W naszej firmie realizujemy transport HDS do 12 ton. Wieloletnie doświadczenie daje naszym klientom pewność, że kontenery magazynowe i biurowe, a także baraki dotrą do nich na czas i zostaną właściwie zabezpieczone, dzięki czemu nie ulegną przypadkowym uszkodzeniom.

Recent Posts
verentverent