Rusztowania aluminiowe są podstawowym wyposażeniem ekip budowlanych. Zdecydowana większość prac remontowych, budowlanych i konserwacyjnych wymaga użycia rusztowań. Bezpieczne dostanie się na wyższe kondygnacje budynku, a do tego sprawne przeprowadzanie czynności remontowych wymagają zastosowania konstrukcji, które zapewnią stabilność i ochronę. Z tego powodu niezwykle popularne są właśnie rusztowania aluminiowe,  posiadają one bowiem liczne zalety.

Podobnie, jak ma to miejsce w przypadku drabin aluminiowych, największymi zaletami rusztowań aluminiowych są niska waga oraz łatwość przemieszczania. Dzięki temu, że zostały wyposażone w koła z hamulcami w łatwy sposób można je przesunąć z miejsca na miejsce bez konieczności demontażu. O ich funkcjonalności i wygodzie użytkowania decyduje także prosty montaż, który nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Trwałość, wytrzymałość i odporność na korozję czyni z nich sprzęt niezbędny na każdej budowie i sprawia, że mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków na utwardzonej powierzchni.

ZASTOSOWANIE RUSZTOWAŃ ALUMINIOWYCH

Rusztowania aluminiowe doskonale sprawdzają się podczas prac remontowych, budowlanych i konserwacyjnych. Znajdują zastosowanie m.in. podczas prac na halach, w magazynach, biurowcach oraz innych obiektach budowlanych.

JAK WYBRAĆ RUSZTOWANIE ALUMINIOWE?

Rusztowania aluminiowe mogą się różnić miedzy sobą parametrami, wybór należy więc dostosować do swoich potrzeb. W naszej ofercie znajdują się rusztowania wąskie, o szerokości roboczej 0,65m oraz rusztowania aluminiowe szerokie o powierzchni roboczej do 1,35m i wysokości do 12m. Aby dokonać najlepszego wyboru, trzeba określić, do jakiej maksymalnej wysokości rusztowanie będzie wykorzystywane. Podobnie wygląda kwestia szerokości. Rusztowania wąskie sprawdzą się na placach budowy, na których jest mało miejsca, a przestrzeń robocza nie musi być zbyt duża, szerokie natomiast będą bardziej komfortowe w przypadku większych prac. Znaczenie ma tutaj także liczba osób, które będą z niego jednocześnie korzystały.

RUSZTOWANIA ALUMINIOWE NA WYNAJEM

W naszej ofercie znają Państwo rusztowania aluminiowe na wynajem – od 0,65 do 1,35 powierzchni roboczej i 12 m wysokości. Zapewniamy transport na miejsce wskazane przez klienta, montaż i demontaż. Koszt transportu, montażu i demontażu ustalany jest indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące rusztowań aluminiowych i omówimy szczegóły współpracy. Gwarantujemy wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne oraz firmy z Łodzi, Warszawy i okolic.